Pirmsskolas izglītības iestāde "Rūķīši"
foto: Jānis Magdaļenoks

Adrese: Rīgas iela 13, Līvāni, LV-5316,
tālr.: 65307155,
e-pasts: rukisi@livani.lv

Filiāle “Pastariņi”
tālr.: 653 81721; 653 81720,
Adrese: Avotu ielā 2, Līvāni, LV- 5316

Vadītāja – Aija Grugule.

1983.gada 25.aprīlī Līvānu pilsētā sāk darboties bērnudārzs “Rūķīši”. 2000.gada 16.martā tiek mainīts bērnudārza nosaukums – Līvānu novada pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķīši“.

2011.gada 8.novembrī, Avotu ielā 2, svinīgi tika atklāta un iesvētīta Līvānu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķīši” filiāle “Pastariņi”. Ēka pilnībā atjaunota gan no ārpuses, gan pārbūvēta no iekšpuses, iegādāts mūsdienīgs aprīkojums, veikta arī apkārtnes labiekārtošana. Pirmsskolas izglītību Pastariņos apgūst viena trešdaļa no kopējā pirmsskolas audzēkņu skaita, kas mācās pirmsskolas izglītības iestādē ”Rūķīši”.

Līvānu bērnudārzs “Rūkīši” ir viens no skaistākajiem Latgales bērnudārziem, īsta pasaku valstība. Bērnudārza ārējais izskats daudzkrāsains un dzīvespriecīgs. Bērnudārza teritorijā atrodas spēļu namiņi, smilšu kastes, šūpoles, slidkalniņi un citas rotaļu iekārtas. Bērniem pieejams “satiksmes noteikumu mācību laukumiņš” ar ceļazīmēm un sporta laukums.

Bērnudārza kolektīvs un tā ilggadējā vadītāja Dzidra Ceple , liekot lietā daudz darba un izdomas, rūpējās lai iestādes telpas un apkārtne vienmēr būtu mājīgi un skaisti iekārtotas.

Pēdējos gados bērnu skaits bērnudārzā pieaug, pieprasījums pēc vietām bērnudārzā ir liels.

Vairāk lasiet bibliotēkas apkopotajos informācijas avotos