Nacionālā enciklopēdija

Nacionālā enciklopēdija

Enciklopēdija ir populārzinātniskais informācijas resurss latviešu valodā, kas aptver visplašāko tēmu loku multimediālā veidā. Enciklopēdijas šķirkļus papildina fotogrāfijas, tabulas, grafiki, kartes, audio un video ieraksti, hipersaites un norādes uz tematiski saistītiem informācijas resursiem, literatūras avotu sarakstiem.

Letonikas datu bāze

Letonikas datu bāze

Letonika.lv ir uzticama informācijas, tulkošanas un meklēšanas sistēma par Latviju, kas ietver plašas enciklopēdijas, daudzvalodu tulkojošās, skaidrojošās un terminu vārdnīcas, bagātas attēlu krātuves, latviešu literatūras klasiku, informāciju par Latviju, tās vēsturi, vidi, valodu un kultūru.

Lursoft laikrakstu datu bāze

Lursoft laikrakstu datu bāze

Lursoft laikrakstu bibliotēka ir apjomīgs Latvijas laikrakstu publikāciju krājums internetā, kas vidēji ik dienas tiek papildināts ar jaunām publikācijām. Laikrakstu arhīvs pieejams no 1994.gada. Lursoft laikrakstu bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā ne tikai lasīt publikācijas Internetā, bet arī meklēt rakstus pēc vēlamajiem parametriem.

Filmas.lv

Filmas.lv

Kinofilmu krājums, kur ikviens bibliotēkas apmeklētājs var bez maksas noskatīties labi zināmas un iemīļotas, pavisam jaunas mākslas, animācijas un dokumentālās filmas.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitālā kolekcija

Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitālā kolekcija